امروز سه شنبه ، 1 بهمن 1398

دومین نوبت از مجمع عمومی به طور فوق العاده و چهارمین دور انتخابات انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران با حضور نمایندۀ کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم و تحقیقات و فنآوری، اعضای هیأت مدیره، بازرسان و اعضای پیوسته و دارای شرایط رأی، در محل دانشکده منابع طبیعی وکویر شناسی دانشگاه یزد در تاریخ  پنجشنبه 05 دی ماه 1398 برگزار شد. 

در این جلسه، ابتدا گزارش وضعیت کلی و عملکرد انجمن توسط ریاست انجمن  جناب آقای دکتر محمدرضا اختصاصی قرائت گردید و در ادامه، جناب آقای دکتر سیدجمال الدین خواجه الدین عضو هیأت مدیره انجمن، بر ضرورت همکاری و مشارکت هرچه بیشتر اعضا در پیشبرد اهداف عالی انجمن تأکید نمود؛ و سپس آقای مهندس کاظم دشتکیان، بازرس انجمن، گزارشی از گردش مالی انجمن ارائه داد.

 

 در ادامۀ این جلسه، جناب آقای دکتر محمد زارع، نایب رئیس انجمن، برنامه های راهبردی 10 ساله انجمن را تحلیل و برنامه اجرایی انجمن در سال 1399  تشریح نمود. با رأی مثبت کلیه اعضاء حاضر در جلسه به عملکرد هیأت رئیسه در دور سوم، داوطلبان عضویت در هیأت مدیره انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران، آمادگی خود را اعلام و رأی گیری در حضور هیأت رئیسه این مجمع، به صورت رسمی انجام شد.

 

 پس از شمارش آراء با نظارت نماینده محترم کمیسیون انجمن های علمی وزارت علوم و تحقیقات و فنآوری، افراد زیر آراء لازم برای تشکیل هیأت مدیره دور چهارم انجمن علمی مدیریت وکنترل مناطق بیابانی ایران را کسب نمودند.

1.  دکتر محمد زارع (دانشگاه یزد)

2. مهندس رضا باقری (سازمان جنگل­ها و مراتع و آبخیزداری)

3. دکتر رضا جعفری (دانشگاه صنعتی اصفهان)

4. دکتر حسن خسروی (دانشگاه تهران)

5. دکتر مهدی تازه (دانشگاه اردکان)

6. دکتر احمد پهلوانروی (دانشگاه زابل)

همچنین، افراد زیر به عنوان بازرس رأی حد نصاب را کسب نمودند.

1. مهندس کاظم دشتکیان (بخش تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی)

2. دکتر علی نظری سامانی (دانشگاه تهران)

3. دکتر جواد چزگی (دانشگاه بیرجند)

 

بدینوسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران یا نماینده ایشان دعوت بعمل می­ آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجمن (نوبت دوم) در روز پنجشنبه مورخ 1398/10/05 ساعت 10 صبح حضور بهم رسانند.

محل برگزاری:

یزد، دانشگاه یزد، دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی

دستور کار مجمع:

1- سیاست گذاری فعالیت های انجمن برای سال 1399 و ارائه برنامۀ راهبردی انجمن  

2-گردش صورتحساب مالی

3- انتخاب دوره چهارم اعضا هیأت مدیره و بازرس

4- سایر موارد

 افرادی که تمایل به کاندیداتوری در انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران را دارند مقتضی است تا پایان وقت اداری روز 1398/10/03 با تکمیل فرم کاندیداتوری و ارسال آن از طریق ایمیل انجمن به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آمادگی خود را اعلام نمایند. لازم به ذکر است که افراد داوطلب می بایست عضو پیوسته انجمن باشند و عضویت خود در سال جاری را تمدید نموده باشند.

  •    افرادی که امکان حضور در جلسه مجمع عمومی را ندارند، می­ توانند با تکمیل فرم وکالت پیوست و تحویل اصل امضا شده آن به وکیل مورد نظر (یکی از اعضای محترم پیوسته انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران حاضر در جلسه مجمع) و نیز ارسال تصویر آن به دبیرخانه، اقدام نمایند.
  • همراه داشتن کارت ملی، کارت عضویت انجمن در روز مجمع الزامی می باشد.

 

زیر مجموعه ها

بخش کاربریآمار بازدید

امروز
بطور کلی
33
460643

آنلاین (15 دقیقه گذشته):9

ارتباط با ما