امروز یکشنبه ، 24 تیر 1403

مجمع عمومی سالانه و سومین دور انتخابات انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران با حضور مستقیم و غیر مستقیم (با وکالت) بیش از 120 عضو پیوسته و حائز شرایط رای در محل دانشکده منابع طبیعی وکویر شناسی دانشگاه یزد در تاریخ  یکشنبه دوم اسفند 1394 برگزار شد. در این تجمع بزرگ ، توسط مسئولین دانشگاه یزد از ریاست انجمن جناب آقای دکتر حسن احمدی به خاطر اقدامات و همکاری مستمر با دانشگاه یزد قدر دانی و تجلیل به عمل آمد.


در این  اجتماع که تعداد کثیری از اعضائ انجمن و نماینده کمیسیون انجمن های وزارت علوم وتحقیقات وفن آوری نیز حضور فعال داشتند. ابتدا گزارش عملکرد انجمن توسط ریاست انجمن  جناب آقای دکتر حسن احمدی  قرائت گردید. سپس آقای دکتر علی محمد طماسبی به عنوان حسابدار گزارش گردش مالی و آقای دکتر علی نظری سامانی به عنوان بازرس وضعیت کلی و عملکرد انجمن را تحلیل و از اقدامات انجام شده اظهار رضایت نمودند. پس از رای مثبت کلیه اعضاء حاضر در جلسه به عملکرد هیئت رئیسه در دور دوم  افراد کاندید عضویت در هیئت مدیره  انجمن آمادگی خود را اعلام و رای گیری به صورت رسمی انجام شد. پس از شمارش آراء در حضور نماینده محترم کمیسیون انجمن ها، افراد زیر آراء لازم جهت تشکیل هیئت مدیره دور سوم  انجمن علمی مدیریت وکنترل مناطق بیابانی ایران را کسب نمودند.

1- دکتر محمد رضا اختصاصی  (پژوهشکده مناطق خشک وبیابانی )

2- دکتر  محمد زارع  ( دانشگاه یزد)

3- دکتر مهدی تازه  ( دانشگاه  اردکان)

4- دکتر محمد علی مشکوه ( موسسه تحقیقات جنگل­ها و مراتع)

5 -دکتر حسن دشتی ( سازمان جنگل­ها و مراتع و آبخیزداری)

6- دکترسید جمال الدین خواجه الدین(دانشگاه صنعتی اصفهان)

7- دکتر غلامرضا زهتابیان (دانشگاه تهران)

ضمنا سه نفر از افراد زیر به عنوان بازرس رای حد نصاب را کسب نمودند :

1- مهندس سید رضا مهدوی ( دانشگاه جامع علمی کاربردی)

2- مهندس کاظم دشتکیان ( موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع)

3- دکتر علی نظری سامانی (دانشگاه تهران)

سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری کشور


اطلاعیه شماره 3

فرم كانديداتوري عضويت در هيأت‌مديره و بازرسي سومین دوره انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران

 

به اطلاع علاقه مندان برای کاندیداتوری هيأت‌مديره و بازرسي سومین دوره انتخابات انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران می رساند که ثبت نام از طریق تکمیل این فرم، امضاء، اسکن و ارسال آن به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تا تاریخ27/11/1394 فراهم است.

لازم به یادآوری است که انتخابات سومین دوره  انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران در تاریج یک شنبه دوم اسفند 1394 در محل دانشکده منابع طبیعی دانشگاه یزد با حضور اعضای پیوسته انجمن که قبلا ثبت نام نموده و کارت عضویت دریافت نموده اند،  برگزار خواهد شد.

سومین همایش ملی فرسایش بادی و طوفان های گرد و غبار


سومین همایش ملی فرسایش بادی و طوفان­های گرد و غبار به دنبال برگزاری اولین و دومین همایش ملی فرسایش بادی و طوفان­های گرد و غبار در سال­ های 1384 و 1389 در استان یزد برگزار گردید.

این همایش با همکاری مشترک دانشگاه یزد و انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران و با حمایت سازمان جنگل­ ها، مراتع و آبخیزداری؛ شرکت سهامی مدیریت منابع آب ایران؛ معاونت علمی و فنآوری ریاست جمهوری؛ قطب علمی مدیریت پایدار حوزه­ های آبخیز؛ سازمان حفاظت محیط زیست و قطب علمی تنش­ های گیاهی در تاریخ 26-25 دی­ ماه 1392 در استان یزد برگزار گردید.

تعداد مقالات پذیرش شده در این همایش که از تخصصی­ ترین همایش­ های مرتبط با موضوع فرسایش بادی و طوفان­ های گرد و غبار در کشور و جهان است 137مقاله (21 مقاله به صورت سخنرانی و 116 مقاله به صورت پوستر) از بین 308 مقاله رسیده، است.

 

 

اختتامیه سومین همایش ملی فرسایش بادی

بخش کاربریآمار بازدید

امروز
بطور کلی
406
1085371

پیش بینی امروز
264

آنلاین (15 دقیقه گذشته):7

ارتباط با ما

  

 رایانامه:

isadmc@offices.yazd.ac.ir