امروز یکشنبه ، 13 اسفند 1402

مجمع عمومی سالانه انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران در روز دوشنبه 27 خرداد 1398، با حضور نماینده محترم کمیسیون انجمن های علمی ایران جناب آقای مهندس محمد صالحی برگزار شد.

 

دکتر محمدرضا اختصاصی ریاست محترم انجمن، در ابتدای جلسه به بیان گزارشی از عملکرد انجمن در طی مدیریت، سومین دور اعضای هیأت مدیره پرداخت. در این گزارش کلیاتی از روند رو به رشد انجمن از ابتدای تأسیس تا حال حاضر بیان گردید. ابقای انجمن در رتبه B برای سومین سال پیاپی و تلاش برای رسیدن به رتبۀ A، برگزاری چهارمین همایش ملی فرسایش بادی و طوفان های گردوغبار، چاپ کتاب های مرتبط با موضوع مسائل بیابانی، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی، بازدیدهای علمی، نشست های تخصصی و سخنرانی های علمی از جمله فعالیت های انجمن در جهت ارتقای رتبۀ علمی و افزایش جلب مشارکت علاقه­مندان به مسائل بیابان در فعالیت­های این انجمن، از جمله مباحث ذکر شده در این جلسه بود.

در ادامه جلسه به تشریح برنامۀ اجرایی سال جاری و برنامۀ اجرایی پیشنهادی برای سال 1399 پرداخته شد. همچنین، برنامه راهبردی ده ساله و برنامه استراتژی پنج ساله انجمن و میزان دستیابی به اهداف مورد نظر، مجدداً به اطلاع حاضرین در جلسه رسانده شد.

لازم به ذکر است که بنا به دستور کار مجمع عمومی سال 1398، قرار بر برگزاری انتخابات چهارمین دور هیأت مدیره و بازرسان انجمن بود که به دلیل عدم رسیدن به حدنصاب حضور اعضای پیوسته انجمن، انتخابات به فراخوان دوم انجمن، همزمان با برگزاری دومین مجمع فوق العاده انجمن در سال جاری موکول شد.

 

بخش کاربریآمار بازدید

امروز
بطور کلی
407
1026521

پیش بینی امروز
888

آنلاین (15 دقیقه گذشته):9

ارتباط با ما

  

 رایانامه:

isadmc@offices.yazd.ac.ir