امروز شنبه ، 16 آذر 1398

بدینوسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران یا نماینده ایشان دعوت بعمل می ­آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی انجمن (نوبت اول) در روز دوشنبه مورخ 1398/03/27 ساعت 10 صبح حضور بهم رسانند.

محل برگزاری:

یزد، دانشگاه یزد، دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی

دستور کار مجمع:

1-گزارش عملکرد انجمن

2-تصویب صورت­ های مالی تا تاریخ 1398/03/27

3- سیاست گذاری فعالیت های انجمن برای سال 1399  

4- بررسی عملکرد نشریه علمی پژوهشی مدیریت بیابان

5- انتخاب دوره چهارم اعضای هیأت مدیره و بازرس

6- سایر موارد

 افرادی که تمایل به کاندیداتوری در انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران را دارند مقتضی است تا پایان وقت اداری روز 1398/03/22 با تکمیل فرم کاندیداتوری و ارسال آن از طریق ایمیل انجمن به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آمادگی خود را اعلام نمایند. لازم به ذکر است که افراد داوطلب می بایست عضو پیوسته انجمن باشند و عضویت خود در سال جاری را تمدید نموده باشند.

- افرادی که امکان حضور در جلسه مجمع عمومی را ندارند، می­ توانند با تکمیل فرم وکالت پیوست و تحویل اصل امضا شده آن به وکیل مورد نظر (یکی از اعضای محترم پیوسته انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران حاضر در جلسه مجمع) و نیز ارسال تصویر آن به نشانی  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ، اقدام نمایند.

- همراه داشتن کارت ملی، کارت عضویت انجمن در روز مجمع الزامی می باشد.

 

بخش کاربریآمار بازدید

امروز
بطور کلی
196
445352

پیش بینی امروز
240

آنلاین (15 دقیقه گذشته):14

ارتباط با ما